single
[2]
18334

Dvoboj neporaženih v četrtfinalu pokala

Avtor: Rok Grilec
19. 9. 2014, 12.59

Na sedežu Nogometne zveze Slovenije v Ljubljani so izžrebali četrtfinalne pare pokala Slovenije. Eden zanimivejših obračun med Domžalčani in Olimpijo, vodilnima in še neporaženima moštvoma Prve lige Telekom Slovenije. Domžalčani in Ljubljančani se bodo sicer med sabo pomerili že na sobotni prvenstveni tekmi v domžalskem športnem parku.

Dvoboj neporaženih v četrtfinalu pokala

Ob Domžalah in Olimpiji se bosta med sabo merila še Zavrč in Celje, Luka Koper čaka na zmagovalca osmine finala med Veržejem in branilko naslova Gorico, Krka pa na boljšega iz dvoboja Med Mariborom in Radomljami.

Prve tekme bodo na sporedu 22., povratne pa 29. oktobra.

* Pari četrtfinala pokala Slovenije:Domžale – OlimpijaVeržej/Gorica – Luka KoperZavrč – CeljeKrka – Maribor/Radomlje

 

Foto: Sportida

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Dinamo s prepričljivo zmago pridobil 5 mest in si povečal možnosti za preboj med najboljših 16...Več

2

Zajc v Zagrebu dozorel v vodjo in osvojil srca navijačev: Pritisk igranja za Dinamo me žene naprej (VIDEO)...Več

3

VIDEO: ”Čaka nas trda tekma, a za nas šteje le zmaga”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več

2

NEURADNO: Slovenska nogometna reprezentanca dobila novega selektorja!...Več

3

Boban Marjanović: “Ilirijo sem izbral, ker ima mlade košarkarje, ki so talentirani in delavni” (VIDEO)...Več