single
[3194]
279648

Dudić po novem uspehu: “To je bila kontrolirana tekma in zaslužena zmaga Maribora”

Avtor: Blaž Magdič
15. 2. 2026, 17.35

Nogometaši Maribora še naprej nadaljujejo z razigranimi in učinkovitimi predstavami v letu 2026. Vijoličasti so na tretji tekmi Prve lige Telemach ob enem remiju še drugič zmagali. Neugodno Primorje so v gosteh porazili z 2:0.

“Čestitke fantom za zmago, za njimi je dobra, kontrolirana tekma. V prvem polčasu smo bili učinkoviti, imeli smo še nekaj zrelih situacij, ki jih nismo izkoristili, tekmo bi lahko odločili že prej. V drugem polčasu nekaj smole z vratnico, lepa priložnost za Repasa, tudi Cipot jo je imel, a brez učinka. To moramo popraviti,” je po tekmi uvodoma dejal vidno zadovoljni mariborski strateg, ki je v letu 2026 še neporažen.

“Primorje je specifičen tekmec, sploh na domačem terenu so izjemno nepredvidljivi. Tu ni enostavno osvajati točk, zato moramo biti zadovoljni,” je dodal sarajevski strokovnjak.

“Tetteh je še vedno v fazi povratka, ni še povsem 100% pripravljen, a na treningih gara in zato ga je potrebno nagraditi z določenim številom minut. Ko bo maksimalno pripravljen, bo to za nas velika stvar,” je zaključil zgovorni Dudić.

 

Foto in Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Brečko predstavil vizijo: “Olimpija je speči velikan, številni vidijo težave, jaz pa potencial” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Na Krimu pospremili letošnji malonogometni “Pozdrav poletju”...Več

3

VIDEO: Gol, ki ga v Sloveniji še niste videli, na Vrhniki je zadel s škarjicami...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Odličen izplen za Slovenca v Latviji, Gajser tik pod zmagovalnim odrom, Pancar do rezultata sezone...Več

2

Mišo Brečko je novi trener Olimpije!...Več

3

Vinícius prišel, videl, a še zdaleč ne zmagal...Več