single
[2]
117098

Drama v taboru Lazia – Alberto v bolnišnici

Avtor: Šport TV
19. 1. 2021, 22.57

Laziev ''playmaker'' Luis Alberto naj bi v torek zvečer dobesedno pridrvel v bolnišnico, saj je začutil zelo močno bolečino v predelu črevesja. Izkazalo se je, da je šlo za vnetje slepiča in vezist je moral pod nož.

Španski reprezentant je bil operiran v rimski kliniki Paideia, operacija naj bi potekala brez večjih komplikacij.

Alberto bo zaradi omenjene situacije odsoten nekje med sedmimi in desetimi dnevi, kar pomeni, da bo zamudil obračuna proti Parmi in Sassuolu.

Tako igralec sam kot njegov strateg Simone Inzaghi si želita, da bi bil Alberto nared za igro že 31. januarja, ko se bo Lazio pomeril z Atalanto.

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Angleško-evropski obračun dveh nekdanjih prvakov: ”To mesto predstavlja vse, česar smo bili deležni od povratka v PL” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Schalke po norem preobratu na pragu povratka v Bundesligo...Več

3

Nukić in R. Mavrič napovedujeta: Celje bo sproščeno, Bravu pa je liga spet edina pot v Evropo (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

2

Pokal razgalil favorite, Evropa visi na nitki: Kdo bo ostal praznih rok?...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več