single
[3]
114316

Đorđević nič več trener Virtusa iz Bologne

Avtor: Šport TV
8. 12. 2020, 09.48

Srbski košarkarski strateg Aleksandar Đorđević ni več trener italijanskega kluba Virtus Bologna. Klub je sporočil, da se zahvaljuje za sodelovanje njemu in celotnemu strokovnemu štabu.

Aleksandar Đorđević, tudi nekdanji selektor srbske reprezentance, je brez službe ostal po zadnjem porazu v italijanski ligi proti Sassariju. V domačem prvenstvu ima Bologna razmerje zmag in porazov 5-4. V Bologno je Đorđević kot trener prišel marca lani.

Odločitev o trenerski menjavi so v klubu sprejeli kljub temu, da je Virtus Bologna v evropskem pokalu, tekmovanju, kjer nastopa tudi Cedevita Olimpija, kot edini udeleženec še neporažena in je doslej dobila vseh sedem tekem ter si tudi že zagotovila nadaljevanje v Top16.

Vodenje moštva bo začasno prevzel Cristian Fedrigo.

Vir: STA
Foto: Sportida

Zadnje video vsebine

1

Kot iz nočne more: Gostje v borbi za obstanek v sodnikovem dodatku na Allianz Areni zapravili zmago (VIDEO)...Več

2

Angleško-evropski obračun dveh nekdanjih prvakov: ”To mesto predstavlja vse, česar smo bili deležni od povratka v PL” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Schalke po norem preobratu na pragu povratka v Bundesligo...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

2

Pokal razgalil favorite, Evropa visi na nitki: Kdo bo ostal praznih rok?...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več