single
[3]
74632

Dončić učinkovit v ameriški prestolnici, Dallas izgubil

Avtor: Marko Premrl
7. 3. 2019, 08.25

Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić je bil na dvoboju v ameriški prestolnici najbolj učinkovit igralec Dallasa. Ljubljančan je Washingtonu nasul 31 točk, pobral enajst žog pod obema obročema, zbral sedem podaj in štiri ukradene žoge, njegova ekipa, ki je trenutno na 13. mestu v zahodni konferenci lige NBA, pa je klonila s 123:132.

Dončićev met je znašal 11-26 (42,3%), za tri točke pa 2-8 (25%).

Drugi najbolj učinkovit igralec teksaške ekipe je bil Dwight Powell s 26 točkami in desetimi skoki, v domači ekipi pa je blestel Bradley Beal, ki je gostom nasul 30 točk, zbral pa je tudi osem podaj in sedem skokov.

Miami je v odsotnosti poškodovanega Gorana Dragića slavil v Charlottu z 91:84. Najbolj učinkovit igralec floridske ekipe je bil Kelly Olynyk z 22 točkami in enajstimi skoki, izkazal pa se je tudi Hassan Whiteside z 18 točkami in 15 skoki. Pri sršenih sta Kemba Walker in Frank Kaminsky dosegla po 20 točk.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Gajser po padcu ostal brez stopničk, Pancar v drugo precej boljše (VIDEO)...Več

2

Pancar pred nadaljevanjem optimističen: ”Verjamem, da bom skozi sezono še boljši” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Gajser kljub bolečinam pred nedeljsko dirko z razlogi za optimizem...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več