single
[2,3194]
233205

Doffo: Hitro se moramo prilagoditi in poskušati zmagati (VIDEO)

Avtor: Luka Cotič
14. 8. 2024, 17.13

Jutri je pomemben dan za slovenske klube v evropskih tekmovanjih. Trije najvišje uvrščeni iz pretekle sezone Prve lige Telemach imajo lepe možnosti za preboj v naslednji krog kvalifikacij, saj so vsi trije na prvih tekmah prišli do zmag.

Olimpija je v najboljšem položaju, saj je pred tednom dni v Stožicah s 3:0 nadigrala moldavski Sheriff iz Tiraspola. Pedro Lucas Schwaizer je z uspešno izvedeno enajstmetrovko postavil izid prvega polčasa (1:0), v drugem sta bila natančna še Agustin Doffo in David Sualehe.

Doffo je dosegel svoj drugi zadetek za Olimpijo, pri kateri igra tretjo sezono. Prvega je zabil v prvi sezoni Differdangeju prav tako v kvalifikacijah za Konferenčno ligo. Na tekmi proti Sheriffu je vnovič blestel, bil je namreč tudi asistent pri tretjem zadetku Ljubljančanov.

Olimpijo boste na Šport TV lahko spremljali v naslednjem krogu Prve lige Telemach na derbiju proti Celju, ki ga bomo na našem prvem kanalu prenašali v nedeljo zvečer.

Foto: Sportida.com
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Rakete Eurobasket končale z zasluženo zmago (VIDEO)...Več

2

Ajša Sivka: Sploh še nisem uspela dojeti vsega (VIDEO)...Več

3

Simao: “Priprave nam omogočajo, da se spoznamo in povežemo” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

URADNO: Delius si mane roke, zmajev dragulj za rekordno odškodnino zapušča Ljubljano (VIDEO)...Več

2

Slovenke nadoknadile zaostanek 24 točk, a ostale praznik rok (VIDEO)...Več

3

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več