[3583]
190936

Dobovec z zanesljivo zmago le korak od finala

26. 4. 2023, 22.36

Dobovec je na drugi polfinalni tekmi 1. slovenske futsalske lige vpisal novo zanesljivo zmago. Kar z 10:0 je v gosteh premagal Bronx Škofije ter povedel z 2:0 v zmagah. V drugem dvoboju je izid v zmagah izenačen na 1:1, potem ko je Meteorplast Šic bar doma ugnal Siliko Vrhniko s 4:0. Moštva v polfinalu igrajo na tri zmage.

Dobovec je v zadnjih 18 tekmah v 1. SFL zbral prav toliko zmag na tekmah proti Bronxu. Potem ko je prvi polfinalni obračun dobil s 7:1, je tokrat tudi zanesljivo odpravil Primorce. Že v prvem polčasu mu je nasul šest golov, v drugem pa so gosti še izdatneje napolnili mrežo gostiteljev. Na koncu so za zmagovalce po dvakrat zadeli Antonio Lucas Santos Souza, Žiga Čeh, Kristjan Čujec in Timotej Debeljak.

V današnjem obračunu Meteorplasta Šic bara in Silika Vrhnike so tokrat domačini v prvem polčasu prišli do lepe prednosti treh golov, dva od teh je prispeval Matic Goznik. V drugem polčasu so domačini le še potrdili zmago.

1

2

Sezona mučenja se nadaljuje: Ajax v izdihljajih tekme do težko prigarane točke (VIDEO)...Več