single
[2]
286410

Disciplinski sodnik po žepu najmočneje udaril Olimpijo in Koper

Avtor: Aljaž Pirnat
6. 5. 2026, 10.31

Disciplinski organ Nogometne zveze Slovenije je po 32. krogu Prve liga Telemach najvišji globi odmeril ekipama Olimpije in Kopra. Pri NZS so pod drobnogled vzeli nešportno in neprimerno vedenje navijačev obeh klubov, Kopru so tako izstavili globo v skupni višini 1700 evrov, ljubljanski Olimpiji pa globo v višini 1900 evrov.

Disciplinski organ NZS je ukrepal tudi po 33. krogu domačega prvenstva. Disciplinski ukrep je prejel član strokovnega štaba Mure Dragan Čadikovski, ki je po drugem opominu prejel eno tekmo prepovedi dostopa do garderob oziroma do tehničnega prostora na stadionu, na katerem bo igrala Mura.

Vir: STA
Foto: Sporti

Zadnje video vsebine

1

Gajser po padcu ostal brez stopničk, Pancar v drugo precej boljše (VIDEO)...Več

2

Pancar pred nadaljevanjem optimističen: ”Verjamem, da bom skozi sezono še boljši” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Gajser kljub bolečinam pred nedeljsko dirko z razlogi za optimizem...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več