single
[3]
122913

Denver zmagal, Miami izgubil

Avtor: Marko Premrl
7. 4. 2021, 08.27

Košarkarji iz Denverja so v noči na sredo v severnoameriški ligi NBA na krilih Nikole Jokića, ki je v 27 minutah dosegel 27 točk in 11 podaj, premagali Detroit s 134:119. Slovenski reprezentant Vlatko Čančar je za ekipo iz Kolorada igral dobre tri minute in prispeval dve točki. Miami je na domačem parketu klonil proti Memphisu s 112:124.

Prvo ime dvoboja na Floridi je bil Dillon Brooks, ki je dosegel 28 točk, kar je njegov najboljši strelski izkupiček v tej sezoni. Izdatno pomoč je imel v Jonasu Valančiunasu, ki je 20 točkam dodal še deset skokov, medtem ko sta bila pri Miamiju najbolj učinkovita Jimmy Butler z 28 in Bam Adebayo z 18 točkami.

Slovenski košarkar v dresu Miamija Goran Dragić je igral dobrih 22 minut, v tem času pa je dosegel devet točk ter po tri skoke in podaje.

Na sporedu je bilo še šest tekem. Chicago je v gosteh premagal Indiano s 113:97, Philadelphia je v Bostonu slavila s 106:96, Los Angeles Lakers pa v Torontu s 110:101. Atlanta je na domačih tleh ukanila New Orleans s 123:107, Golden State je bil boljši od Milwaukeeja s 122:121, Los Angeles Clippers pa od Portlanda s 133:116.

V noči na četrtek bo na veliko sceno stopil Dallas Luke Dončića, ki bo gostoval v Houstonu, Denver pa se bo doma pomeril s San Antoniom. Dan kasneje bo Miami gostil lanskega prvaka iz Los Angelesa.

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Rakete Eurobasket končale z zasluženo zmago (VIDEO)...Več

2

Ajša Sivka: Sploh še nisem uspela dojeti vsega (VIDEO)...Več

3

Simao: “Priprave nam omogočajo, da se spoznamo in povežemo” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

URADNO: Delius si mane roke, zmajev dragulj za rekordno odškodnino zapušča Ljubljano (VIDEO)...Več

2

Slovenke nadoknadile zaostanek 24 točk, a ostale praznik rok (VIDEO)...Več

3

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več