single
[2]
95694

Deček pokazal, da ne mara Juventusa (video)

Avtor: Šport TV
27. 1. 2020, 10.21

V 19. krogu Serie A je Napoli na domačem San Paolu gostil vodilni Juventus. Že pred tekmo pa je veliko pozornosti vzbudil deček pred Fabiánom Ruízom, ki je kameri nazorno pokazal zanimivo gesto.

Posnetek je že zaokrožil po Twitterju, ne manjka pa niti zanimivih komentarjev kot naprimer ”Hočemo njega za predsednika!” Sicer ne vemo, ali je fant s tem želel napovedati poraz Juventusa ali samo pokazati, da se v črno-belem dresu ne počuti najprijetneje, je pa Napoli na koncu slavil pomembno zmago z 2:1. Zadela sta Piotr Zielinski in Lorenzo Insigne, častni gol za Juve pa je dosegel Ronaldo.

Video: Poteza dečka:

Video is not available for your country.
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

2

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

3

Pirih po kaosu v Ljudskem vrtu: “Takšni dogodki ne sodijo na nogometna igrišča”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več