single
[2]
142555

Pri Cityju imajo nove probleme, De Bruyne pozitiven na koronvirus

Avtor: Urban Kolman
19. 11. 2021, 19.20

Nogometni zvezdnik Manchester Cityja Belgijec Kevin De Bruyne bo morala izpustiti tekmo angleškega prvenstva, poroča francoska tiskovna agencija AFP. De Bruyne je bil pozitiven na novi koronavirus.

De Bruyne bo po pozitivnem testu, ki ga je danes na tiskovni konferenci razkril španski trener Cityja Pep Guardiola, počivati vsaj na nedeljski tekmi angleške lige proti Evertonu in prihajajočem obračunu v ligi prvakov proti PSG.

Belgijec je nazadnje igral za svojo reprezentanco in dosegel zadetek proti Walesu (1:1), nato pa je test na novi koronavirus po prihodu v Anglijo pokazal pozitivno vrednost, piše AFP. Katalonski strateg je na tiskovni konferenci razkril, da je De Bruyne cepljen in da zaradi tega ni huje zbolel.

Vir: STA

Foto: Imago Sports via Guliver

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več