single
[3137]
162278

Dani Olmo oropan sredi belega dne

Avtor: Klemen Verlič
20. 6. 2022, 16.45

Nogometaš španske reprezentance in soigralec Kevina Kampla pri nemškem pokalnem zmagovalcu Leipzigu, Dani Olmo, je bil med dopustom v Valencii žrtev roparskega napada, danes poroča časnik Las Provincas. Nogometaš je bil v napadu ob luksuzno ročno uro, ob tem pa dodobra šokiran.

Štiriindvajsetletni nogometaš je bil oropan sredi belega dne, ko je zapustil frizerski studio. Zlikovca sta se po kraji hitro napotila proti avtu, Olmov brat pa ju je skušal celo ustaviti, a se ob tem lažje poškodoval.

Novico so potrdili tudi pri nemškem prvoligašu, kjer pravijo, da so veseli, da gre njihovemu igralcu dobro, saj jo je odnesel le s trenutki strahu.

Foto: Lukas Schulze/Bundesliga/Bundesliga Collection via Getty Images
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Slovenec, ki je Drito že premagal: Celje je favorit, a pozor… (VIDEO)...Več

2

VIDEO: ”Bili so trenutki, ko so ljudje dvomili, kako bo po Rieri”...Več

3

Kvesič pred evropsko pomladjo odkrito za Šport TV: ”Z rezultati nismo zadovoljni, a moramo ohraniti pozitivno vzdušje” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več