[4]
51457

Četrti zaporedni poraz Kopitarjevih kraljev

16. 1. 2018, 07.05

Hokejisti Los Angeles Kings z Anžetom Kopitarjem so izgubili že na četrti tekmi zaporedoma. V noči na torek so morali v domači dvorani po porazu z 1:4 čestitati igralcem iz San Joseja.

Kopitar sezono sklenil s porazom

Za goste je Chris Tierney dosegel gol in podajo, zadeli pa so še Barclay Goodrow, Mikkel Boedker in Joe Thornton. Blestel je tudi vratar Martin Jones s 35 obrambami. Častni gol za Los Angeles je v 53. minuti dosegel Trevor Lewis, ko je znižal na 3:1.

Kopitar, ki je danes v dobrih 20 minutah dvakrat streljal na nasprotni gol, in soigralci bodo imeli v ligi NHL zdaj dva dneva počitka, nato v mesto angelov prihaja Pittsburgh.

Skupaj so bile na sporedu štiri tekme in ostali izidi so bili bolj tesni. Pred svojimi navijači je slavil le Colorado, ki je s 3:1 ugnal Anaheim in se veselil sedmega zaporednega para točk. Dallas je po podaljšku s 3:2 zmagal v Bostonu, New York Islanders pa po podaljšku s 5:4 v Montrealu.