[38]
173527

Čeper do 20. mesta na SP v Kairu

19. 10. 2022, 18.32

Slovenski strelec Jože Čeper je na svetovnem prvenstvu v Kairu osvojil 20. mesto v disciplini standardna pištola 25 metrov, potem ko je zadel 564 krogov.

V prestolnici Egipta je bil najboljši Ukrajinec Pavlo Korostilov s 582 krogi, za njim sta se uvrstila Nemec Christian Reitz (575) in Indijec Vijayveer Sidhu (574).

V četrtek bodo na veliko sceno stopile Živa Dvoršak, Urška Kuharič in Klavdija Jerovšek, pred njimi je “udarna tekma” v kraljevski strelski disciplini – malokalibrska puška trojni položaj 50 metrov. V petek je pred Denis Bola Ujčič preizkušnja v pištoli na 25 metrov.