single
[5]
96643

Celjani gostijo imenitne Parižane

Avtor: Marko Premrl
9. 2. 2020, 08.16

Rokometaši Celja Pivovarne Laško bodo danes ob 17. uri v 11. krogu lige prvakov gostili zvezdniški PSG. V celjskem taboru se zavedajo moči francoskega velikana, a dodajajo, da ob igri na pravi ravni lahko konkurirajo tudi njemu.

Pritisk samega rezultata bo manjši glede na dejstvo, da bo Celjanom nasproti stala najbogatejša in najbolj zvezdniška rokometna zasedba na svetu z bratoma Nikolo in Luko Karabatićem, Mikkelom Hansnom, Sanderjem Sagosenom, Nedimom Remilijem in drugimi ter da Celjani veljajo za najmlajšo zasedbo.

Obema pa je cilj priti v izločilne boje. Parižani bi se radi s prvim mestom izognili osmini finala, Celjani pa bi se vanjo radi sploh uvrstili. Trenutno so slednji na želenem šestem mestu, imajo tri točke prednosti pred tekmecema Zagrebom in Elverumom, a tudi težji razpored do konca rednega dela. Celjane namreč čakajo še gostovanje pri Aalborgu, domači obračun z Barcelono in za konec gostovanje pri Flensburgu.

Tekmo Celje – PSG si boste lahko ogledali na ŠTV 1 ob 16.55

Foto: Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Analiza ŠTV: Sešlar je kot trener Celja na igrišču, ob tem je kot obraz kluba izrinil Kvesića! (VIDEO)...Več

2

Lakersi po napeti končnici izgubili z Orlandom, Dončić preveč neodločen v ključnih trenutkih (VIDEO)...Več

3

Analiza ŠTV: Soudani je sprejel novo vlogo, a ostaja vzor, mojster in odločilni faktor! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Po stopinjah Gajserja: Brata Coenen delita svojo pot do prve dirke (VIDEO)...Več

2

Kako je United zopet postal … United...Več

3

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več