single
[3]
90368

Čančarjevi premagali Dragića in druščino

Avtor: Marko Premrl
6. 11. 2019, 07.36

Denver Nuggets, pri katerih je sicer slovenski košarkar Vlatko Čančar znova obsedel na klopi, je v severnoameriški košarkarski ligi NBA doma visoko s 109:89 premagal Miami Heat. Goran Dragić je v dresu Miamija na parketu preživel 25 minut in v tem času v statistiko vpisal devet točk, sedem podaj, en skok in eno blokado.

Najboljši strelec Denverja je bil Jamal Murray, ki je dosegel 21 točk, Will Barton in Jerami Grant pa sta k peti zmagi svojega moštva prispevala 15 točk.

Na drugi strani je za Miami, ki ostaja pri petih zmagah, Jimmy Butler dal 16 točk.

Miami prihodnja tekma čaka v noči na petek po slovenskem času, ko bo gostoval pri Phoenix Suns, Denver pa bo v noči na soboto gostil Philadelphio 76ers.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Slovenija vrnila udarec: Srbija tokrat brez možnosti (VIDEO)...Več

2

Kutnar o težavah Gajserja: “Še vedno išče prave nastavitve, a napredek se že kaže” (VIDEO)...Več

3

Celje ga je izstrelilo, Ačimović ga je želel v Ljubljani: “Matični klub mi je izmaknil lovoriko z Olimpijo!”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bessone: “V napadu nam je zmanjkalo kakovosti, to je bila razlika med nami in Celjem” (VIDEO)...Več

2

Mario Kvesić eksluzivno za Šport TV: “Tudi v prihodnji sezoni ostajam v Celju!” (VIDEO)...Več

3

Gajser po težki nedelji: “Želim biti višje, dal sem vse od sebe, osvojil točke in gledam naprej”...Več