single
[3]
41146

Čakarun podpisal triletno pogodbo s koprskimi tigri

Avtor: Marko Premrl
28. 6. 2017, 10.07

Pred začetkom nove sezone se je košarkarski prvoligaš iz Kopra Sixt Primorska dodatno okrepil pod obročem. Triletno pogodbo s koprskimi tigri je namreč podpisal hrvaški krilni center Marijan Čakarun, nekdanji najkoristnejši igralec finalnega niza lige Nova KBM, so sporočili iz koprskega kluba.

Sedemindvajsetletni Zadrčan se je slovenskemu košarkarskemu občinstvu prvič predstavil v dresu Helios Suns, s katerimi je v sezoni 2015/16 tudi postal državni prvak. Minulo sezono je 204 cm Hrvat sklenil v španski ligi ACB pri Manresi.

Stari znanec slovenskih košarkarskih parketov je tako še ena v nizu okrepitev Sixta Primorske. Pridružil se je Alenu Hodžiću ter Danielu Vujasinoviću, ki sta v minuli sezoni nosila dres hopsev s Polzele oziroma Tajfuna iz Šentjurja. Pogodbo s tigri je za dve sezoni podaljšal tudi Gezim Morina, s katerim bo Čakarun tvoril navezo visokih igralcev pod obročem koprskega kluba.

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Celjski vezist o padcu forme v zadnjem obdobju: “Ne bi rekel, da je to zaradi menjave trenerja” (VIDEO)...Več

2

Lakersi brez LeBrona še naprej v sijajni formi: Tandem Luka-Reaves utišal volkove (VIDEO)...Več

3

Kaos v Argentini: Kamikaze Jonass med žrtve vpletel tudi Pancarja (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Predsednik Maribora Ilicali: “Nedvomno lahko še osvojimo naslov prvaka!”...Več

2

Iranska past za Infantina...Več

3

Zamaskirani navijač izklopil VAR: Sodnik ostal pred črnim zaslonom (VIDEO)...Več