single
[4]
206995

Čakanja je dovolj, Zmaji želijo proti Madžarom zabeležiti prvo zmago v Tivoliju

Avtor: Blaž Magdič
25. 10. 2023, 10.26

V sredo zvečer je pred hokejisti SŽ Olimpije nova zahtevna naloga v razširjenem avstrijskem prvenstvu. V Halo Tivoli prihaja madžarski Fehervar, ki tudi letos spada med favorite za najvišja mesta. Dvoboj si boste lahko ob 19.10 ogledali na našem drugem programu.

Fehervar ima po trinajstih odigranih srečanjih na svojem računu že 29 točk in je točkovno izenačen z Beljakom in Salzburgom na vrhu lestvice, a imata avstrijska kolektiva boljšo razliko v zadetkih. Madžari prihajajo v Ljubljano zelo samozavestni, saj so v nizu štirih zaporednih zmag, ki se je 8. oktobra začel prav proti Zmajem, ki so v gosteh klonili s 6:3.

“Fehervar je dobra ekipa, imajo zelo dobre napadalne spretnosti in letos jim gre ponovno zelo dobro. Zagotovo bo ta tekma kar izziv za nas. V letošnji sezoni smo že gostovali na Madžarskem in izgubili, zato bi bilo super, če se jim bomo lahko za ta poraz oddolžili jutri,” je pred tekmo dejal finski strateg Ljubljančanov Upi Karhula.

Slovenski prvaki so s 16 točkami na osmem mestu lige ICEHL, še vedno pa čakajo na prvo sezonsko zmago pred domačimi navijači.

ICEHL, SŽ Olimpija – Fehervar, 19.10 na Šport TV 2.

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

“Hišna” strokovnjaka napovedujeta derbi za Evropo: Koper blesti, pred Olimpijo pa Dan D!...Več

2

Gajserjevo sodelovanje z Rossijem pomemben faktor pri promociji MXGP (VIDEO)...Več

3

Cvijanović: “Soudani tekme rešuje z neverjetno željo, morda lahko del vsega tega odstopi Tettehu” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bessone: “V napadu nam je zmanjkalo kakovosti, to je bila razlika med nami in Celjem” (VIDEO)...Več

2

Mario Kvesić eksluzivno za Šport TV: “Tudi v prihodnji sezoni ostajam v Celju!” (VIDEO)...Več

3

Gajser po težki nedelji: “Želim biti višje, dal sem vse od sebe, osvojil točke in gledam naprej”...Več