single
[1176]
110838

Cairoli na vratolomno vožnjo vzel še varnostni količek (VIDEO)

Avtor: Blaž Magdič
13. 10. 2020, 13.18

V svetovnem prvenstvu v motokrosu je pred dirkači le še šest dirk v tekmovalnem letu 2020. Pred tremi belgijskimi in tremi italijanskimi dirkami je v skupnem seštevku vodilni aktualni svetovni prvak Tim Gajser. Slovenski as je v nedeljo na španski dirki prednost pred zasledovalci še povečal, drugouvrščenemu Antoniu Cairoliju beži že za 24., tretjemu Jeremyju Seewerju pa že za 45. točk.

Gajser je dirko v predmestju Madrida skupno končal na drugem mestu, boljši je bil le domačin Jorge Prado. Precej več težav je imel italijanski veteran Cairoli, ki je prvo vožnjo končal na sedmem mestu, v drugo pa je bil mesto višje. Skupno je bilo to dovolj za šesto mesto.

Predvsem v drugi vožnji pa se je Italijana držala smola. V nekem trenutku je z motorjem zapel varnostni količek, ki označuje rob proge. Na njegovo srečo je količek po nekaj sekundah sam odpadel, lahko bi se končalo precej huje.

Video is not available for your country.

Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Radomljanke sezono odpirajo s polnim izkupičkom, Olimpiji pa izenačenje preprečila vratnica (VIDEO)...Več

2

Analiza ŠTV: Čaroben večer mladega Letonje, to je tudi potrditev za trenerja Celja (VIDEO)...Več

3

Nukić in Vugdalić: Celje spočilo zvezdnike in dominiralo, Olimpija pred derbijem upa na čudež (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več