single
[4]
26367

Brus in Remar ostajata Železarja

Avtor: Rok Grilec
2. 7. 2015, 17.06

Po Saši Rajserju sta pogodbo s slovenskim hokejskim prvakom, ekipo Sij Acroni Jesenice, podaljšala še dva pomembna napadalca. Tako Miha Brus kot Sašo Remar sta podpisala novo enoletno pogodbo.

Brus in Remar ostajata Železarja

Podobnega mnenja je tudi Remar: “Zakaj bi hodil drugam, če imamo doma vse urejeno? V pretekli sezoni je bilo v klubu vse tako, kot smo se dogovorili, vse obljube so bile izpolnjene. Moramo pa dokončati še tisto, kar v pretekli sezoni nismo uspeli, moramo osvojiti naslov prvaka v INL. Tisti poraz v polfinalu je pustil nekaj grenkobe ob sicer zasluženem slavju naslova državnega prvaka. Ob tem, ko bom igral doma, bom lahko nadaljeval tudi z delom trenerja v jeseniškem podmladku, kar je dobro za mojo prihodnost. Po končani igralski karieri bi želel nadaljevati v hokeju kot trener.”

Tako Brus kot Remar bosta Slovenijo zastopala na svetovnem prvenstvu v in-line hokeju na Finskem.

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več