single
[5]
50546

Brumen zapušča osje gnezdo

Avtor: Marko Premrl
27. 12. 2017, 17.26

Matjaž Brumen in vodstvo rokometnega kluba Gorenje Velenje so se med novoletnim premorom dogovorili za sporazumno prekinitev sodelovanja, je na spletni strani zapisal rokometni prvoligaš, ki zaradi odhoda 34-letnega desnega krila ne bo iskal dodatne okrepitve.

Matjaž Brumen

Matjaž Brumen

Nekdanji slovenski reprezentant moštvo slovenskih podprvakov zapušča po odločitvi kluba, da ta že v preostanku te sezone postopoma pomladi člansko ekipo ter na članskih tekmah skuša ponuditi kar največ priložnosti mladim rokometašem iz lastnih mlajših selekcij, ki bodo od poletja 2018 kandidirali za redna mesta v članskem moštvu. Odločitev o prekinitvi sodelovanja in predčasni pomladitvi članske ekipe je bila sprejeta skupaj in po posvetu z glavnim trenerjem članske ekipe Željkom Babićem, je obrazložil velenjski klub.

Foto: Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več