single
[3194]
242768

Bozsik pred gostovanjem v Ljudskem vrtu: ”Leto bi radi zaključili s presenečenjem!”

Avtor: Lamin Diallo
7. 12. 2024, 15.29

V nedeljo bo Maribor v zadnjem krogu prvega dela sezone gostil Nafto, ki si želi presenetiti favoriziranega domačina. Trener Nafte, Jozsef Bozsik, in kapetan Zoran Lesjak sta pred tekmo poudarila željo po dobri predstavi in pozitivnem zaključku leta. Srečanje si boste lahko v živo ogledali v nedeljo na našem prvem programu.

Trener lendavskega moštva Jozsef Bozsik je poudaril, da si želi v Mariboru ponoviti igro z zadnje domače tekme proti Celju. “Leto bi radi zaključili s presenečenjem,” je poudaril v izjavi za Šport TV. Čeprav je zadovoljen z napredkom igre moštva in razvojem igralcev, obžaluje, da ekipa ni osvojila več točk. “Minimalni cilj smo dosegli – smo na poziciji, ki omogoča obstanek, a želimo več,” je še dodal.

Zoran Lesjak verjame, da lahko Nafta ob ponovitvi dobre igre iz prejšnjega kroga upa na točke v Mariboru, ki so za ekipo ključne. “Če bomo igrali na istem nivoju, imamo možnosti,” je dejal kapetan predzadnjeuvrščene ekipe Prve lige Telemach. Ob tem je izpostavil težak začetek sezone, ko je ekipi manjkalo samozavesti in sreče, a se je po nekaj krogih igra stabilizirala. “Pomembno je, da držimo skupaj in se dobro pripravimo na drugi del sezone. Obstanek je naš osnovni cilj,” je zaključil Lesjak.

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Kvesič pred evropsko pomladjo odkrito za Šport TV: ”Z rezultati nismo zadovoljni, a moramo ohraniti pozitivno vzdušje” (VIDEO)...Več

2

Steber Rierine nove slačilnice: ”Je zelo dober trener, imamo še veliko stvari za izboljšati”...Več

3

Studio Šport TV o Tiu Cipotu: ”V teh situacijah zanj v PLT ni obrambe”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več