single
[3194]
211277

Boromisa: Igranje na treh frontah je pustilo svoje posledice (VIDEO)

Avtor: Aljaž Pirnat
10. 12. 2023, 08.27

V derbiju 19. kroga Prve lige Telemach se bosta na Bonifiki pomerila domači Koper in Olimpija. Obe moštvi bosta v dvoboj vstopili v nekoliko neprepričljivi formi, brez zmage v zadnjih dveh prvenstvenih krogih. Pogovarjali smo se s športnim direktorjem Ljubljančanov Goranom Boromiso, ki je dejal, da je za nekoliko slabše predstave Zmajev v letošnji sezoni kriv predvsem prenatrpan urnik tekem.

“V prvi polovici sezone nam je uspel zgodovinski dosežek, uvrstitev v evropsko tekmovanje. To je prineslo tudi nekaj novosti, saj smo v tem času odigrali okoli 30 tekem na treh frontah. Trenutno smo drugi na lestvici, verjamem pa, da bi bili še nekoliko boljši, če ne bi bilo evropskih tekem,” je sprva dejal Boromisa.

Kasneje je športni direktor aktualnih državnih prvakov še pokomentiral okrepitve, ki so v letošnjem poletnem prestopnem roku oblekle zeleni dres. “Vsi fantje, ki so prišli, so zaradi mladosti potrebovali nekaj časa in tekem, da so začeli kazati, to kar znajo. Sedaj lahko vidimo Agbo, Motiko, ki je šele zdaj pravi, in tudi Raula, ki se vrača po poškodbi.”

Za konec pa je Boromisa spregovoril še o Agustinu Doffi, ki je pred nedavnim podaljšal pogodbo s klubom, usodi kapetana Timija Maxa Elšnika, predstavah Denisa Pintola in morebitnih okrepitvah v ljubljanskem napadu.

VIDEO: Prispevek Goran Boromisa pred Koper – Olimpija

Foto & video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Poplatnik: “Če se bomo držali navodil, me za razultat ne skrbi” (VIDEO)...Več

2

Galebi za las preleteli volkove (VIDEO)...Več

3

Žogo pospravil v malo mrežico in svoji ekipi priigral zmago (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bundesliga 2025/26: Za začetek spopad Bayerna in Leipziga...Več

2

Žan Karničnik: Najlepše je igrati tekme (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Trener Simao tarča besnih Dragonsov, fizični obračun ni bil daleč!...Več