[2]
84120

Bonucci brez skromnosti: Ob sebi imam najboljšega mladca na svetu

22. 7. 2019, 10.00

Sezona 2019/20 se je v nedeljo uradno začela tudi za nogometaše Juventusa, ko je govora o tekmah. Torinski velikan je v Singapurju odigral prijateljsko srečanje z aktualnim evropskim klubskim podprvakom Tottenhamom in izgubil s 3:2.

Za Staro damo sta zadetka dosegla Higuain in Cristiano Ronaldo, pri Londončanih pa so bili natančni Lamela, Moura in Kane, slednji je v 93. minuti postavil končni izid srečanja in angleški zasedbi prinesel zmago.

Pri italijanskih prvakih je v 63. minuti prvič v igro vstopil nizozemski branilec Matthijs de Ligt, ki je zamenjal Leonarda Bonuccija. Slednji je nad mlajšim soigralcem na položaju osrednjega branilca naravnost navdušen, po tekmi je zbrani sedmi sili na nacionalnem stadionu v Singapurju dejal: “Spremljal sem ga v Ajaxu, z njim zdaj nekaj dni tudi treniram in mirno lahko rečem, da gre v tem trenutku za najboljšega mladega nogometaša na svetu.”

Bomo videli, ali bo Bonucci še gojil takšno navdušenje ob začetku prvenstva, saj naj bi de Ligt po mnenju italijanskih medijev mesto v prvi enajsterici prevzel prav Bonucciju.