single
[2]
102838

Bergomi: Prestop Icardija v PSG koristi vsem vpletenim

Avtor: Klemen Verlič
1. 6. 2020, 11.44

Legendarni branilec Interja Beppe Bergomi verjame, da bo nakup Icardija poleg PSG-ja korstil tudi Interju in igralcu samemu, saj francoski klub "nima Interjevega prestiža".

Argentinski napadalec je na posoji že preživel eno sezono v dresu francoskih prvakov, potem ko mu je trener Interja Antonio Conte dal vedeti, da v njegovem moštvu zanj ni prostora. V nedeljo je Icardijev prestop v francosko prestolnico postal tudi uraden. PSG je zanj poleg 13 milijonov za enoletno posojo odštel 50 milijonov evrov in dodatnih 8 milijonov v obliki bonusov.

“Inter se je že lansko poletje odločil, da Icardija ne želi imeti v ekipi. Glede na to, kako se je situacija razvila, menim da je prestop v PSG najboljša rešitev za vse vpletene. Argentinec se je pridružil klubu, ki nima Interjevega prestiža, a bo z njim redno osvajal domače prvenstvo, morda celo ligo prvakov. PSG je dobil odličnega napadalca, na drugi strani pa ga je Romelu Lukaku odlično nasledil, zato so zadovoljni tudi pri Interju,” je za Sky Sport Italia povedal nekdanji kapetan milanskega moštva in svetovni prvak iz leta 1982 Beppe Bergomi.

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Kakšna mojstrovina Terriera! Farmaceviti strli odpor Kozličkov (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Padel in z glavo napadalca obržal v igri za gol...Več

3

VIDEO: Dva zadetka in zakrivljena enajstmetrovka slovenskega reprezentanta, ki ga je odrešil evrogol v 92. minuti...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več