single
[2085]
159322

Bedene klonil v prvem krogu turnirja v Lyonu

Avtor: Kenny Jan
16. 5. 2022, 17.36

Slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je izpadel v prvem krogu turnirja ATP 250 v Lyonu z denarnim skladom 534,555 evrov. Od Slovenca je bil po dveh urah in 17 minutah igre s 4:6, 7:6 (4) in 6:0 boljši Južni Korejec Soonwoo Kwon.

Korejec je tekmo začel odločno in že v prvi igri odvzel servis Bedenetu. Slovenec se je po uvodnem zaostanku kmalu prebudil in prvi niz na koncu dobil z rezultatom 6:4.

V drugem nizu je Bedene že vodil s 5:2 in imel na voljo tudi zaključno žogico, a mu te ni uspelo spreobrniti v zmago. Drugi niz se je nato zavlekel v podaljšano igro, ki jo je dobil Kwon. V zadnjem nizu je Bedenetu zmanjkalo moči in na koncu je moral priznati premoč Korejcu s 6:0.

Vir: STA
Foto: Sportida

Zadnje video vsebine

1

Heroj iz ozadja: Izbijanje van der Vena, ki je Tottenhamu prineslo Evropo (VIDEO)...Več

2

Zgodovinski kolaps Ajaxa: V podaljšku ostali brez zmage in naslova (VIDEO)...Več

3

Peter Irt: “Organizatorjem je praktično vseeno za dirkače” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: ”Brez lovorike, brez Lige prvakov in brez jasne prihodnosti”...Več

2

Gajser s sporočilom iz bolnišnice: To je žal motokros (VIDEO)...Več

3

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več