single
[3137,2]
158808

Bayern bo okrepil maroški reprezentant

Avtor: Šport TV
11. 5. 2022, 16.24

Nemški nogometni prvak Bayern se bo okrepil z maroškim reprezentantom Noussairom Mazraouijem, ki je doslej igral za amsterdamski Ajax, v München pa bo prestopil kot prost igralec, je objavila športna revija Kicker.

Štiriindvajsetletni bočni branilec se je z Bavarci dogovoril za štiriletno sodelovanje, pogodbo pa bo uradno podpisal po 30. juniju. Do takrat je pogodbeno vezan z Nizozemci.

Kot še poroča Kicker, bo prihod Mazraouija, ki je doslej zbral 12 nastopov za maroško reprezentanco, trenerju Julianu Nagelsmannu omogočil, da premakne Francoza Benjamina Pavarda v osrednjo obrambo, v kateri ne bo več Niklasa Süleja, ta se bo namreč pridružil Borussii Dortmund.

Bayern naj bi se zanimal še za enega igralca Ajaxa, 19-letnega igralca zvezne vrste Ryana Gravenbercha, o odškodnini se z Ajaxom še dogovarja. Na radarju nemškega velikana sta tudi bočni branilec Stuttgarta, Hrvat Borna Sosa, in vezist Konrad Laimer iz Leipziga.

Bundesliga: Zadnji krog sezone od sobote dalje na Šport TV! V nedeljskem studiu bo gost tudi naš komentator Nejc Mravlja.

Foto: AP Photo/Peter Dejong via Guliver
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Analiza ŠTV: Maribor še vedno ne ponuja napadalnih variant, preveč je prepuščeno naključjem! (VIDEO)...Več

2

Pri Mariboru puško že vrgli v koruzo: “Da Celjani ne bi postali prvaki, bi se moral zgoditi mali čudež”...Več

3

Celjani po evrogolu Nieta dobili štajerski derbi in napravili ogromen korak proti naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser v Andaluziji po sijajni drugi vožnji do prvih stopničk z Yamaho, Lucas Coenen razred zase (VIDEO)...Več

2

Liverpool zapušča največji vseh časov?...Več

3

Slovenski kadeti napolnili mrežo severnomakedonskih vrstnikov (VIDEO)...Več