single
[2]
44375

Barcelona se je v boju za Coutinha predala

Avtor: Marko Premrl
1. 9. 2017, 20.31

V Španiji se prestopni rok zaključuje šele danes, zato je marsikdo pričakoval, da bi v zadnjem trenutku podprvak Barcelona uresničil veliko željo in v klub iz Liverpoola pripeljal Brazilca Philippa Coutinha. A to se ni zgodilo, čeprav je zadnja ponudba Angležem znašala kar 160 milijonov evrov.

Barca ne bo podpisala pogodbe s Coutinhom, piše v naslovu Sporta, športnega dnevnika iz Barcelone, ki ima vire informacij blizu kluba, in dodaja, da v zadnjih urah Katalonci ne bodo več dvigali ponujenega zneska za 25-letnega zveznega igralca.

Ta v prvih krogih ni igral zaradi domnevne poškodbe, da pa vendarle ni poškodovan dokazuje dejstvo, da je nastopil na reprezentančni tekmi kvalifikacij za svetovno prvenstvo proti Ekvadorju in se celo vpisal med strelce.

Barcelona tako ostaja pri petih novincih, za katere je plačala 192 milijonov evrov, od tega 105 milijonov za francoskega krilnega igralca Ousmaneja Dembeleja. Tako ni zapravila vsega denarja od prodaje Brazilca Neymarja, ki je v PSG prestopil za 222 milijonov evrov.

 

Foto. Guliver/Getty Images
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Bayern v svojem slogu s petardo odpira sezono (VIDEO)...Več

2

Vugdalić in Kapun napovedujeta: “Lendava živi za nogomet, Maribor pa v lovu na naslov mora zmagovati!” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Kapetan Nafte v nedeljo proti klubu, kjer je pustil ogromen pečat!...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več