single
[2]
54366

Balotelli: Dobro igram, ker sem doma našel srečo

Avtor: Marko Premrl
13. 3. 2018, 19.55

Mario Balotelli se je na jugu Francije pri Nici v zadnjih dveh sezonah odlično znašel. Poleg dobrih predstav na zelenici, pa je umiril tudi svoj karakter. Njegova skrivnost se nahaja doma.

Balotelli

“Doma sem našel svojo srečo, ne pa v nogometu. V prejšnjih letih sem imel številne fizične težave, zato nisem uspel igrati konstantno. Zdaj je vse drugače,” je za italijansko televizijo Italia 1 povedal napadalec Nice.

“Moje sanje so, da bi se zopet vrnil v reprezentanco. Conte me v dres azzurrov ni povabil, ker sem takrat res igral slabo, ne razumem pa, zakaj me je Ventura pustil doma,” je še dodal nekdanji napadalec med drugim Interja in Milana.

V zadnjem obdobju so ga precej povezovali s povratkom v Italijo. Juventus je o njem ob morebitnem odhodu Maria Mandžukića razmišljal kot alternativi za Gonzala Higuaina.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Real Madrid razmišlja o zvezdniku Bayerna, prihodnost Viniciusa pod vprašajem...Več

2

VIDEO: Redick odkrito o Dončiću, ki je pred odhodom s parketa pomagal rivalu...Več

3

VIDEO: Večer brez točk za Kopitarja, Kralji zdrsnili na sedmo mesto...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več