single
[2]
257113

Azerbajdžan prepričljivo boljši, Slovenija še brez zmage (VIDEO)

Avtor: Urban Kolman
23. 5. 2025, 21.04

Slovenska reprezentanca je tudi po drugi tekmi na svetovnem prvenstvu v malem nogometu še vedno brez zmage. Gostitelj prvenstva Azerbajdžan je bil prevelik zalogaj za slovensko izbrano vrsto. Domačini so slavili s 4:0.

Azerbajdžan je povedel v 10. minuti tekme, ko je gol dosegel Elvin Alizada. Le minuto kasneje so domačini vodili že z 2:0. Pod drugi gol se je vpisal Mirmehdi Rzayev. Slovenija je kljub zaostanku še bila v tekmi. Za odločilnega se je izkazal tretji zadetek, ki je prišel v 25. minuti. Dosegel ga je Khatai Baghirov. V drugem delu je edini gol za kočni rezultat dosegel Kamran Abdullazade.

VIDEO: Zadetki Slovenija – Azerbajdžan

Video is not available for your country.

Zadnja tekma v skupini Slovenijo čaka v nedeljo, ko bo nasprotnik Bahrajn.

Video, foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Kvesič pred evropsko pomladjo odkrito za Šport TV: ”Z rezultati nismo zadovoljni, a moramo ohraniti pozitivno vzdušje” (VIDEO)...Več

2

Steber Rierine nove slačilnice: ”Je zelo dober trener, imamo še veliko stvari za izboljšati”...Več

3

Studio Šport TV o Tiu Cipotu: ”V teh situacijah zanj v PLT ni obrambe”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več