[2]
105058

Atomski Milan v 18 minutah povsem uničil Juventus (VIDEO)

8. 7. 2020, 10.13

Torkovi tekmi 31. kroga prve italijanske nogometne lige sta prinesli nepričakovana poraza vodilnih moštev. Nogometaši petouvrščenega Milana so presenetili vodilni Juventus in ga ukanili s kar 4:2, medtem ko je Lecce odpravil drugouvrščeni Lazio z 2:1. Juventus je tako tudi po torku ohranil sedem točk prednosti pred rimsko zasedbo.

Nogometaši Lecceja, ki so na 17. mestu prvenstvene lestvice, so prišli do pomembne zmage v boju za obstanek. Pri rdeče-rumenih je Slovenec Žan Majer igral od 51. minute.

Derbi večera med Milanom in Juventusom pa je prinesel popoln preobrat v drugem polčasu. Adrien Rabiot (47.) in Cristiano Ronaldo (53.) sta takoj po polčasu zadela za vodstvo z 2:0, a so rdeče-črni poskrbeli za petminutno simfonijo, ko so favoriziranemu tekmecu zabili tri gole, končni izid pa je v 80. minuti postavil Ante Rebić.

Najprej je bil Šved Zlatan Ibrahimović uspešen z bele točke (62.), nato pa sta se izkazala Frank Kessie (66.) in Rafael Leao (67.).