single
[2]
216065

Atletico Madrid okrepil brazilski veteran

Avtor: Aljaž Pirnat
31. 1. 2024, 14.22

Slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak je pri madridskem Atleticu dobil novega soigralca. Kot je potrdil klub, bo do konca sezone zanj igral brazilski branilec Gabriel Paulista, dosedanji nogometaš Valencie.

Zdaj 33-letni Paulista je v Valencio prišel leta 2017 iz angleškega Arsenala. Brazilec bo skušal zapolniti vrzel, nastalo po poškodbi Joseja Gimeneza, ki bo moral počivati tri tedne.

Španci so pred pomembnimi tekmami v prvenstvu, pokalu in ligi prvakov ekipo pred tem okrepili še z vezistom Arthurjem Vermeerenom iz Antwerpna, vratarjem Horatiujem Moldovanom iz Rapida Bukarešte ter krilnim igralcem Petrom Federicom iz madridskega Reala.

Vir: STA
Foto: DeFodi523 via Guliver Image

Zadnje video vsebine

1

Gradišek in Nukić: V Olimpiji je veliko bolj napeto, kot v Celju, a v derbi oba vstopata zmagovito!...Več

2

Analiza ŠTV: Kotnik paše v Celje ali ne? Ima kakovost in izkušnje, enako velja za Rudija!...Več

3

Studio ŠTV: Idealna kombinacija je imeti domačega igralca, kot je Sešlar, in tujca, ki prinaša to, kar prinaša Ikenna!...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Mario Kvesić eksluzivno za Šport TV: “Tudi v prihodnji sezoni ostajam v Celju!” (VIDEO)...Več

2

Gajser v Andaluziji po sijajni drugi vožnji do prvih stopničk z Yamaho, Lucas Coenen razred zase (VIDEO)...Več

3

Liverpool zapušča največji vseh časov?...Več