[3194]
224916

Ante Šimundža s pomenljivim sporočilom: “Vodstvo NZS vabim na večni derbi v Maribor” (VIDEO)

5. 5. 2024, 09.23

Nogometaši Maribora nadaljujejo s sijajnimi predstavami v spomladanskem delu državnega prvenstva. Vijoličasti so v sobotnem večeru gostili nove prvake iz Celja in slavili s 3:1.

Veliko dela so zmagovalci štajerskega derbija opravili že v prvem polčasu, ko sta zadela Šoštarič Karič in Soudani, v drugem delu pa so relativno rutinirano srečanje pripeljali do konca.

S tem je četa Anteja Šimundže na četrtem sezonskem dvoboju s Celjani le vpisala prvo zmago. S sobotnim slavjem imajo Mariborčani možnost, da sami odločajo o svoji usodi v boju za drugo mesto z večnimi rivali z Ljubljane. Prav slednji bodo prihajajočo soboto gostovali v Ljudskem vrtu, kamor se po štirih tekmah kazni vračajo tudi navijači.

“Upam, da bo stadion poln, sploh po vseh dogodkih, ki so se zgodili. Na tem mestu bi povabil na tekmo gospoda predsednika Nogometne zveze Slovenije, gospoda Jegliča in tudi gospoda Pavlina,” je po zmagi nad Celjem za našo televizijo pomenljivo dejal mariborski strateg Šimundža.

Zadnji večni derbi sezone si boste lahko v soboto ob 20.15 ogledali na naši televiziji.