single
[3194]
252584

Analiza ŠTV: Nov dokaz uporabnosti Ratnika v fazi napada, prodaja na tuje je le še vprašanje časa! (VIDEO)

Avtor: Lamin Diallo
31. 3. 2025, 11.33

Olimpija je proti Bravu s tremi zadetki kronala premoč v igri, ob tem pa je svojo mrežo ohranila nedotaknjeno. V zadnji vrsti Zmajev je znova poveljeval kapetan Ratnik, ki iz tekme v tekmo kaže boljše predstave in se je v moštvu Sancheza že zasidral kot nepogrešljiv člen obrambe. Ratnik je začel tudi akcijo za tretji zadetek Zmajev proti Bravu, ki sta ga Žiga Ikić in Matej Rožič Mavrič analizirala v studijskem zaključku nedeljskega ljubljanskega derbija.

Ratnik je v 73. minuti z golbinsko podajo lepo zaposlil Raula Florucza, ki je nato s povratno žogo v osrčje kazenskega prostora, kjer je žogo sprva preskočil Marin, Boultam pa jo je poslal v mrežo. Ratnik se je v preteklosti že izkazal v vlogi podajalca, prav proti Bravu je v 18. krogu prispeval asistenco.

VIDEO: Žiga Ikić in Matej Mavrić Rožić o nedeljski predstavi Ratnika

Foto: Sprotida.com
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Cvijanović: Koprčani boljši tekmec, Celjanom je zmanjkalo želje in ostrine! (VIDEO)...Več

2

Riera udaril po sodniku: “Bil je trinajsti igralec Kopra, NZS prosim, naj v prihodnosti ne sodi na naših tekmah” (VIDEO)...Več

3

Naslednik Jana Oblaka? Vidovšek Celju spet “ukradel” zmago (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

2

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

3

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

4

Pirati varno do zaklada...Več