single
[3137]
239709

Alonso o osmemu najmlajšemu debitantu kluba: ”Priložnost si je zaslužil”

Avtor: Lamin Diallo
31. 10. 2024, 11.34

Aktualni nemški prvak je v sredo v drugem krogu nemškega pokala s 3:0 izločil drugoligaša Elversberg. Že v petek Farmacevte čaka nova preizkušnja, saj na BayAreno prihaja rival iz Stuttgarta. Srečanje 9. kroga Bundeslige si boste lahko v živo ogledali na Šport TV 1.

Na poklanem obračunu se je z dvema zadetkoma izkazal Patrik Schick, ki je bil natančen v 2. in 9. minuti, za končni izid srečanja pa je še pred koncem prvega polčasa zadel Aleix Garcia. Pri Bayerju pa je z vstopom v igro v 87. minuti debitiral 17-letni napadalni vezist Francis Onyeka. Nemški reprezentant do 18 let, ki bi lahko nastopal tudi za izbrano vrsto Nigerije, je v zadnjih minutah srečanja pokazal, kaj si lahko od njega v prihodnosti obeta Xabi Alonso.

Bayer Leverkusen začenja 9. krog Bundeslige s srečanjem proti Stuttgartu, ki ga boste lahko na Šport TV 1 spremljali v petek, ob 20:25!

Foto: Guliver Image

Zadnje video vsebine

1

Jorge Simao: Zahtevam zmage, to pa terja agresiven in energetičen nogomet! (VIDEO)...Več

2

VIDEO: ”Ne kupujemo Slovencev, zgolj ker so Slovenci”...Več

3

VIDEO: ”Za klub, kot je Maribor, ni težko postaviti ciljev”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več

2

Studio ŠTV: “Ko bo Pancar prišel med najboljših pet, se bo povsem sprostil”...Več

3

Domžalčani strli Triglav in si zagotovili obstanek med slovensko elito (VIDEO)...Več