single
[4]
11506

Aleš Kranjc se vrača v Nemčijo

Avtor: Rok Grilec
5. 11. 2016, 14.14

Slovenski hokejski reprezentant Aleš Kranjc je našel novo sredino. Branilec, ki je julija z Jesenicami podpisal enoletno pogodbo z možnostjo odhoda ob plačilu odškodnine, se vrača v Nemčijo. Drugoligaški klub Bad Nauheim je na spletni strani potrdil, da se bo Kranjc v torek pridružil moštvu in v petek v Dresdnu prvič zaigral v dresu rdečih vragov.

Aleš Kranjc se vrača v Nemčijo

“V Bad Nauheimu imajo poškodovanega branilca, ki je tudi tujec. Tako se je odprlo igralno mesto, saj se bo poškodovani igralec lahko vrnil šele čez dva meseca. Kako bo potem z menoj, še ne vem. Nemčija je res moja želja, realno gledano je to nek drugi hokejski svet. S tem ne mislim reči, da se pri nas ne trudite dovolj. Ampak prevladala je želja, da igram v boljši ligi,” je dejal 35-letni Kranjc za jeseniško spletno stran.

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več