single
[4]
9977

Kovačević se seli v Minsk

Avtor: Rok Grilec
24. 9. 2016, 11.24

Slovenski hokejski branilec Sabahudin Kovačević je podpisal novo pogodbo, po novem bo igral za ekipo Junost iz Minska, ki igra v hokejski ligi prvakov. V beloruski prestolnici si je Slovenija v začetku septembra v kvalifikacijah priborila olimpijski nastop v Pyeongchangu 2018, Kovačević pa je bil eden štirih slovenskih reprezentantov, ki takrat še niso imeli kluba, sedaj pa ga boste lahko v novem dresu gledali tudi na Šport TV, saj bomo četrtega oktobra na trojki prenašali njegov premierni nastop z Belorusi v ligi prvakov.

Kovačević se seli v Minsk

Kovačević v vrsti beloruskih prvakov ne bo edini Slovenec, saj tam igra tudi Klemen Pretnar. Kovačević je zadnjo sezono igral v razširjenem avstrijskem prvenstvu, kjer je za Gradec trenerja Iva Jana v ligi Ebel odigral 48 tekem, v statistiki pa imel štiri zadetke in 14 podaj.

Aktualni beloruski prvak Junost je s štirimi zmagami na štirih tekmah na drugem mestu domače lige.

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Angleško-evropski obračun dveh nekdanjih prvakov: ”To mesto predstavlja vse, česar smo bili deležni od povratka v PL” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Schalke po norem preobratu na pragu povratka v Bundesligo...Več

3

Nukić in R. Mavrič napovedujeta: Celje bo sproščeno, Bravu pa je liga spet edina pot v Evropo (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

2

Pokal razgalil favorite, Evropa visi na nitki: Kdo bo ostal praznih rok?...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več