9853

Prva lovorika sezone pripadla Litiji

Avtor: Rok Grilec
18. 9. 2016, 00.07

Litija je gostila Dan slovenskega futsala, v okviru katerega so izvedli tudi tekmo superpokala. Tega je osvojila ekipa Litije, ki je z 2:1 ugnala Proen Maribor. Zmagovalca je pred več kot 500 gledalci odločil Tine Šturm z zadetkom v 36. minuti. Za Litijane je to sedmi superpokal.

“Čestitam obema ekipama. Mislim, da smo spremljali tekmo na visoki ravni. Oboji smo dokazali, da se v Sloveniji igra dober futsal. Zasluženo smo zmagali. Pokazali smo, da bomo tudi letos konkurenčni, ciljamo na vse naslove,” je po tekmi povedal trener Litije Tomislav Horvat.

Državno prvenstvo se bo začelo v petek.Proen Maribor – Litija 1:2 (1:1)Strelci: 0:1 Vrhovec (6.), 1:1 Totošković (8.), 1:2 Šturm (36.).

1

2

Nekdanji kralj strelcev: Jakupović in Matko že zdaj pri zavidljivem številu golov! (VIDEO)...Več

3

Krznar: “Za poraz je kriv prvi polčas, eksperimentiranje se ni obrestovalo” (VIDEO)...Več