single
[2]
97439

Messi: Lautaro bi bil v Barceloni izjemen

Avtor: Klemen Verlič
21. 2. 2020, 08.29

Lionel Messi se je v enem od pogovorov za medije spregovoril o možnosti, da se Barcelona okrepi z Interjevim napadalcem Lautarom Martinezom. Za rojaka pravi, da bi se pri katalonskem velikanu odlično znašel.

Martineza se že dlje časa povezuje z odhodom v Barcelono, ki naj bi bila za njegov nakup poleti pripravljena odšteti celo 111 milijonov evrov, kot znaša njegova odkupna klavzula. Za Mundo Deportivo pa je kapetan Blaugrane poudaril, da bi Argentinca v klubu sprejeli z odprtimi rokami. “Lautaro je izjemen napadalec. Vedno se je vedelo, da se bo razvil v odličnega nogometaša, letos pa mu je končno uspelo dokazati, česa je sposoben. Dobro se znajde tudi pod pritiskom in je zelo borben igralec. Je takšen napadalec, ki bi si ga želela vsaka ekipa,” je dejal Lionel Messi.

Argentinski zvezdnik v svojem rojaku vidi tudi veliko podobnosti s svojim trenutnim soigralcem v napadu, Luisom Suarezom. “Njuna stila igre sta si zelo podobna. Menim, da bi mu Luis lahko tudi veliko pomagal pri privajanju na nov klub in novo okolje. Verjamem, da bi se Lautaro hitro ustalil v Barceloni, a vse to seveda govorim le hipotetično,” je zaključil Messi.

Lautaro Martinez bo imel novo priložnost za dokazovanje v nedeljo. Inter se bo namreč pomeril s Sampdorio, prenos tekme pa bo ob 20.40 na Š1!

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Kapun in Žlogar: Večni derbi je vedno čustven, Olimpija in Maribor prihajata v pozitivni formi! (VIDEO)...Več

2

Kapun in Žlogar: Igra Kopra narejena za Iličića, naredi več kot pokaže GPS! (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: Ruedl material za prodajo? Serijsko zabija in ima podporo kluba! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Po stopinjah Gajserja: Brata Coenen delita svojo pot do prve dirke (VIDEO)...Več

2

Kako je United zopet postal … United...Več

3

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več