single
[3]
96245

Jaka Blažič znova MVP kroga

Avtor: Klemen Verlič
4. 2. 2020, 10.29

Kapetan košarkarske ekipe Cedevita Olimpija Jaka Blažič je bil še tretjič v sezoni izbran za najkoristnejšega igralca (MVP) kroga v ligi Aba. Blažič je na tekmi 18. kroga v Beogradu proti FMP dosegel 27 točk, pet podaj, štiri skoke in imel valorizacijski količnik 32. Olimpija je po podaljšku zmagala s 105:100.

Kapetan Cedevite Olimpije je edini košarkar na regionalni sceni, ki mu je naziv najkoristnejšega igralca kroga doslej uspelo osvojiti trikrat.

V tej sezoni lige Aba slovenski reprezentant v povprečju dosega 14,6 točke, 4,9 skoka in 2,7 podaje na tekmo, ob tem pa povprečno ukrade še 1,1 žoge.

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

“Hišna” strokovnjaka napovedujeta derbi za Evropo: Koper blesti, pred Olimpijo pa Dan D!...Več

2

Gajserjevo sodelovanje z Rossijem pomemben faktor pri promociji MXGP (VIDEO)...Več

3

Cvijanović: “Soudani tekme rešuje z neverjetno željo, morda lahko del vsega tega odstopi Tettehu” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bessone: “V napadu nam je zmanjkalo kakovosti, to je bila razlika med nami in Celjem” (VIDEO)...Več

2

Mario Kvesić eksluzivno za Šport TV: “Tudi v prihodnji sezoni ostajam v Celju!” (VIDEO)...Več

3

Gajser po težki nedelji: “Želim biti višje, dal sem vse od sebe, osvojil točke in gledam naprej”...Več