single
[13]
95178

Jelar drugi in četrti v Klingenthalu

Avtor: Marko Premrl
19. 1. 2020, 15.32

Smučarski skakalec Žiga Jelar je na tekmah celinskega pokala v Klingenthalu zasedel drugo in četrto mesto. V soboto je 22-letnik zaostal le za Avstrijcem Stefanom Huberjem, danes pa je bil četrti. Do tretjega mesta, ki ga je zasedel prav Huber, mu je zmanjkalo 1,7 točke.

Drugo tekmo je dobil Norvežan Robin Pedersen pred Avstrijcem Clemensom Aignerjem. Jelar je z drugim in četrtim mestom v skupnem seštevku napredoval na sedmo mesto, drugih Slovencev med najboljšo petnajsterico ni.

Od Slovencev je bil na prvi tekmi sedmi Anže Semenič, točke pa so osvojili še Tjaš Grilc (24. mesto), Jurij Tepeš (26.) in Bor Pavlovčič (27.). Na drugi tekmi sta do točk prišla Tjaš Grilc, ki je bil 11., in Anže Semenič, ki je osmo preizkušnjo v sezoni končal kot 12.

Prihodnji konec tedna smučarske skakalce v celinskem pokalu čakata tekmi v Sapporu na Japonskem.

 

Foto: Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Slovenec, ki je Drito že premagal: Celje je favorit, a pozor… (VIDEO)...Več

2

VIDEO: ”Bili so trenutki, ko so ljudje dvomili, kako bo po Rieri”...Več

3

Kvesič pred evropsko pomladjo odkrito za Šport TV: ”Z rezultati nismo zadovoljni, a moramo ohraniti pozitivno vzdušje” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več