single
[4]
89552

Polončič trener SŽ Olimpije do konca sezone

Avtor: Marko Premrl
23. 10. 2019, 18.02

Hokejiste SŽ Olimpije bo do konca sezone vodil Gregor Polončič, ki je pred tedni prevzel vodenje moštva kot začasni strateg. V klubu so danes sporočili, da bo Polončič na mestu glavnega trenerja ostal do konca sezone.

“Lani smo osvojili vse, kar je bilo mogoče. Ocenili smo, da nam primanjkuje želje, Gregor pa je po naši oceni prava oseba za to. Ima veliko energije in čustev, je zelo analitičen, pozna hokej in izkazal je vodstvene sposobnosti. Ima pa tudi motiv za uspeh in s svojim zagonom bo dal ekipi prepotrebno motivacijo, da naredimo korak naprej,” je odločitev za trenerja Polončiča pojasnil predsednik kluba Miha Butara na novinarski konferenci pred jubilejnim 500. derbijem med Jeseničani in Ljubljančani.

Polončič, nekdanji igralec ljubljanskega kluba in slovenski reprezentant, je sezono začel kot pomočnik Jureta Vnuka, 20. septembra pa je začasno prevzel vodenje ekipe, potem ko so se Ljubljančani sporazumno razšli s svojim dotedanjim strategom.

 

Foto: Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Angleško-evropski obračun dveh nekdanjih prvakov: ”To mesto predstavlja vse, česar smo bili deležni od povratka v PL” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Schalke po norem preobratu na pragu povratka v Bundesligo...Več

3

Nukić in R. Mavrič napovedujeta: Celje bo sproščeno, Bravu pa je liga spet edina pot v Evropo (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

2

Pokal razgalil favorite, Evropa visi na nitki: Kdo bo ostal praznih rok?...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več