single
[2]
86539

Pique zakuhal neumen “penal” in razbil vrata garderobe

Avtor: Blaž Magdič
3. 9. 2019, 10.22

Nogometna prvenstva širom Evrope so se šele dodobra ogrela, že je na sporedu prvi reprezentančni premor v sezoni. Zagotovo so ga veseli v obeh največjih španskih klubih, saj sta Barcelona in Real Madrid zelo slabo vstopila v novo tekmovalno leto.

Branilci naslova iz katalonske prestolnice imajo po treh odigranih tekmah na svojem računu zgolj štiri točke, le točko več pa imajo njihovi veliki rivali iz Madrida. Trenutno je prepričljivo vodilni Atletico našega Jana Oblaka, ki ohranja popoln izkupiček devetih točk.

Blaugrana je v soboto gostovala pri Osasuni, ki se je šele vrnila med špansko elito, a brez Messija, Suareza in Dembeleja so varovanci Ernesta Valverdeja ponovno prikazali bledo predstavo. Dvoboj se je končal z remijem 2:2, zadnji zadetek na srečanju pa so v 81. minuti z bele točke dosegli domači, situacijo pa je “zakuhal” nepremišljeni Gerard Pique.

Izkušeni branilec se nikakor ni mogel sprijazniti s sodniško reakcijo, po poročanju časnika Mundo Deportivo je bil vroče glave tudi po koncu tekme, saj je ob prihodu v garderobo brcnil v vrata in jih močno poškodoval.

Ali bo s strani vodilnih mož La Lige prejel kazen zaenkrat še ni znano.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

2

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

3

Pirih po kaosu v Ljudskem vrtu: “Takšni dogodki ne sodijo na nogometna igrišča”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več