single
[2]
84038

Novinec pri Milanu: Mislim, da sem podoben De Bruynu

Avtor: Marko Premrl
20. 7. 2019, 22.56

Milan je konec tedna predstavil svojo novo okrepitev, iz Empolija se je k rdeče-črnim preselil Rade Krunić. Igralec iz Bosne in Hercegovine je s primerjavo poskrbel, da bodo navijači od njega v letošnji sezoni veliko pričakovali.

“Moja močna točka je hitra sprememba tempa igre. V svoji mladosti sem občudoval Kakaja, rekel pa bi, da sem bolj podoben Kevinu De Bruynu,” je samozavestno povedal ob uradni predstavitvi nekdanji igralec Empolija.

Milan je s Krunićem podpisal štiriletno pogodbo, višina odškodnine pa še ni znana.

Krunić je nato tudi pohvalil bržkone naslednjo okrepitev črno-rdečih, Alžirca Ismaela Bennacerja. “Igral sem poleg Pjanića in Paredesa. Bennacer ne zaostaja veliko za njima. Čudi me, da že prej ni prestopil v kakšno večjo ekipo.”

Milan je sicer že nekaj časa za petami omenjenemu vezistu. Empoli zanj zahteva okoli 15 milijonov evrov.

 

Foto. Guliver/Getty Images

 

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Trije koraki in projektil iz 30m, vratar Werderja pa je poletel v prazno...Več

2

Presenečenje v Münchnu: Zadnjeuvrščeni Mainz odščipnil točko vodilnemu Bayernu (VIDEO)...Več

3

Borussia po spodrsljaju v Freiburgu zapravila priložnost za skok na drugo mesto (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več