single
[2]
83461

Origi podaljšal z Liverpoolom

Avtor: Marko Premrl
11. 7. 2019, 10.56

Angleški nogometni podprvak in zmagovalec lige prvakov Liverpool je podpisal novo dolgoročno pogodbo z belgijskim napadalcem Divockom Origijem, so potrdili v klubu.

Origi je bil eden ključnih mož pri zmagi Liverpoola v ligi prvakov, potem ko je za šesti evropski naslov najprej dosegel dva zadetka ob zmagi s 4:0 v polfinalu proti Barceloni in enega v finalu proti Tottenhamu za zmago z 2:0.

Štiriindvajsetletnik je na 98 tekmah za Liverpool dosegel 28 golov, odkar se je preselil na Otok iz Lilla 2014.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Kanarčki potegnili črto pod uspešno sezono: “Z opravljenim delom smo zelo zadovoljni, ekipa ima ogromen potencial”...Več

2

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

3

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več