single
[2]
8252

Bačinovič bo nadaljeval v Serie B

Avtor: Rok Grilec
21. 8. 2016, 08.01

Po daljših pogovorih s Salernitano, ki se niso izšli, je nekdanji slovenski reprezentant Armin Bačinovič dobil novega delodajalca. Podpisal je enoletno pogodbo s Ternano, ki bo igrala v Serie B.

Lanska sezona se za Bačinoviča ni iztekla po željah. Z Lancianom je namreč izpadel v tretjo ligo, v poletnem prestopnem roku pa se je precej časa govorilo, da bo odšel v Salernitano, vendar je prestop padel v vodo. 

Šestindvajsetletni vezist pa ni veliko časa iskal novega delodajalca. Trener Benito Carbone, nekoč tudi član Interja, ga bo imel pod svojo taktirko v naslednji sezoni. To bo četrti italijanski klub za Bačinoviča, ki je pred tem igral za Palermo, Verono in Lanciano. Ternana sicer domuje v mestu Terni povsem v središču Italije na poti med Perugio in Rimom. 

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Šok na Parku princev, sosedje izločili branilce naslova...Več

2

Edo Murić v oddaji Peta četrtina razkril: ”Zaradi brata upam, da bo najboljša Polzela” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Gledalcu izbil pivo, za kazen iz protinapada njegovo moštvo prejelo zadetek...Več

Najbolj brano ta mesec

1

NEURADNO: Slovenska nogometna reprezentanca dobila novega selektorja!...Več

2

Boban Marjanović: “Ilirijo sem izbral, ker ima mlade košarkarje, ki so talentirani in delavni” (VIDEO)...Več

3

Gajser uradno član Yamahe: “Pripravljen sem dati vse od sebe in upam, da se bomo lahko borili za naslov” (FOTO)...Več