[4]
81323

Boston izsilil sedmo tekmo v boju za Stanleyjev pokal

10. 6. 2019, 09.14

Ekipa Boston Bruins je v finalu severnoameriške hokejske lige NHL na gostovanju premagala St. Louis Blues s 5:1 (1:0, 0:0, 4:1) in izsilila odločilno sedmo tekmo, saj je sedaj izid v zmagah izenačena na 3:3, igrajo pa na štiri zmage. Zaključni boj letošnjega finala bo tako v noči na četrtek po srednjeevropskem času v Bostonu.

Za Bruins so zadetke dosegli Brad Marchand (9. minuta), Brandon Carlo (43.), Karson Kuhlmann (51.), David Pastrnak (55.) in Zdeno Chara (58.), vratar Tuukka Rask je ubranil 28 strelov, premagal ga je le Ryan O’Reilly (53.).

1

2

Nekdanji kralj strelcev: Jakupović in Matko že zdaj pri zavidljivem številu golov! (VIDEO)...Več

3

Krznar: “Za poraz je kriv prvi polčas, eksperimentiranje se ni obrestovalo” (VIDEO)...Več