single
[3]
80653

Real išče Prepeliču nov klub

Avtor: Marko Premrl
30. 5. 2019, 23.18

V španskem državnem prvenstvu se je v teh dneh začela končnica, nekateri mediji blizu kluba iz Madrida pa navajajo, da Real že razmišlja, kam bi poslal Klemna Prepeliča.

Prestop Prepeliča v Real v začetku sezone je bila velika novica, žal pa so se obeti na koncu uresničile. Slovenski reprezentant je večinoma dobival le drobtinice, čeprav se je na nekaterih tekmah kar dobro izkazal.

V državnem prvenstvu je največ točk (14) dosegel na dveh tekmah, v povprečju pa je igral 11 minut in vknjižil 4 točke. Premalo po mnenju strokovnega štaba. Na zadnjih srečanjih sploh ni bil v kadru Reala, ki je končnico začel z zmago proti Manresi.

Pri Realu se trenutno ukvarjajo s podaljšanjem pogodbe Fabienu Causerju, za Prepeliča pa iščejo novega delodajalca.

Na Šport TV si boste lahko v prihodnjih dneh ogledali naslednje tekme končnice španskega prvenstva:

Valencia – Unicaja, 31. maj ob 19.15
Zaragoza – Baskonia 2. junij ob 12.30
Joventut – Barcelona, 2. junij ob 19.00

 

Foto: Sportida.com

 

Zadnje video vsebine

1

Poplatnik: “Če se bomo držali navodil, me za razultat ne skrbi” (VIDEO)...Več

2

Galebi za las preleteli volkove (VIDEO)...Več

3

Žogo pospravil v malo mrežico in svoji ekipi priigral zmago (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bundesliga 2025/26: Za začetek spopad Bayerna in Leipziga...Več

2

Žan Karničnik: Najlepše je igrati tekme (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Trener Simao tarča besnih Dragonsov, fizični obračun ni bil daleč!...Več