single
[2]
80608

Bo Kolarov zapustil Romo in se vrnil v srbsko prestolnico?

Avtor: Blaž Magdič
30. 5. 2019, 09.43

V dneh, ko je nogometna sezona 2018/19 končana, mnogi mediji že špekulirajo o dogajanju na poletni tržnici. Italijanska sedma sila vse več pozornosti posveča srbskemu veteranu Aleksandru Kolarovu in njegovemu statusu pri Romi.

Bočni branilec ima pogodbo z rimskim kolektivom sklenjeno do junija prihodnje leto, novembra pa bo dopolnil štiriintrideset let, zato je njegova usoda precej neznana.

Po poročanju ugledne Gazzette dello Sport naj bi nekdanji član Lazia in Manchester Cityja resno razmišljal o povratku v domovino, kjer želi obleči dres ljubljene Crvene Zvezde. Kolarov se je kalil v nogometni akademiji “Zvezde”, toda za člansko moštvo nikdar ni zaigral, zato je še toliko bolj naklonjen selitvi na Marakano.

Morebitno prestopno bombo na srbski sceni je dodatno “podžgal” tudi direktor beograjskega kluba Zvezdan Terzić, ki je za TeleRadioStereo dejal: “Vrata za Kolarova bodo vedno odprta, moja velika želja je, da zaigra za klub njegove mladosti.”

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Kanarčki potegnili črto pod uspešno sezono: “Z opravljenim delom smo zelo zadovoljni, ekipa ima ogromen potencial”...Več

2

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

3

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več