single
[3]
79782

VIDEO: Direktorja Sixt Primorske in Petrol Olimpije “iz oči v oči”

Avtor: Blaž Magdič
20. 5. 2019, 09.57

Dogajanje na slovenski košarkarski sceni je v teh dneh prišlo do vrhunca, na sporedu so tekme finalne serije državnega prvenstva. Sixt Primorska je v soboto pred domačo publiko z 79:61 ugnala Petrol Olimpijo in povedla z 1:0 (serija na tri zmage). Po uvodni tekmi smo v studio povabili oba klubska direktorja.

Prvi mož koprske zasedbe Matej Avanzo ima ogromno razlogov za dobro voljo, ekipa je že osvojila tri lovorike, vse bližje je tudi premierni naslov državnega prvaka. Toda Avanzo kljub uspehom po koncu sezone zapušča klub, kje bo nadaljeval pot, pa v povezavi.

Na drugi strani ima Roman Lisac precej več razlogov za slabo voljo, saj je sezona Zmajev vse prej kot zadovoljujoča. Poleg tega je v Stožicah med sezono prihajalo do številnih kadrovskih rošad, očitno pa je Jure Zdovc tisti, ki naj bi na dolgi rok ljubljansko košarko postavil na noge.

Druga finalna tekma bo na sporedu v torek ob 18.35 v Stožicah. Ekskluzivni prenos na Šport TV 1, vabljeni v našo družbo!

Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Kot iz nočne more: Gostje v borbi za obstanek v sodnikovem dodatku na Allianz Areni zapravili zmago (VIDEO)...Več

2

Angleško-evropski obračun dveh nekdanjih prvakov: ”To mesto predstavlja vse, česar smo bili deležni od povratka v PL” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Schalke po norem preobratu na pragu povratka v Bundesligo...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več